(FOTO) Nafta z dvema zadetkoma do četrte letošnje zmage

Nogometaši Nafte so v 6. krogu 2. slovenske nogometne lige na domačih tleh premagali gostujočo ekipo Vitanest Bilje. Vse od prve minute so Lendavčani prevladovali na igrišču, saj so si s hitrimi protinapadi in napadalno igro priigrali številne priložnosti. Premoč so kronali z zadetkom v 19. minuti, ko je bil uspešen Mitja Novinič, nato pa še v 69. minuti, ko je zadel Stjepan Oštrek. Čeprav so si tudi gostje priigrali nekaj lepih priložnosti, se mreža domačega vratarja Florijana Raduhe vse do 79. minute ni zatresla. Takrat pa je z bele točke zadel Tin Matić in postavil končni izid tekme, 2 : 1 za domače. Nafta je z zmago skočila na trenutno tretje mesto na lestvici, kjer je po številu točk izenačena s Krko. Utrinke s tekme v Lendavi je zbral Jure Zauneker.