(FOTO) Pucončankam ni pomagal niti nov trener

Vestnik.si, 27. 1. 2022
Murexin-Kema Puconci : Turbina

Puconske odbojkarice so v tej sezoni dosegle le eno zmago, in sicer v prvem srečanju s Turbino iz Ruš. V drugo so bile Rušanke boljše s 3 : 1.

Puconske odbojkarice so v začetku decembra v domači dvorani s 3 : 0 odpravile Turbino iz Ruš. Rušanke so bile njihove nasprotnice tudi na zadnji tekmi v Zeleni dvorani, s tem da je zmaga tokrat pripadla njim. Slavile so s 3 : 1 (–24, 18, 19, 21).

murexin-kema-puconci, turbina, odbojka

Pomlajena puconska ekipa, ki jo je tokrat s klopi vodil nov trener Spasoje Todorović, je derbi začela uspešno in na razliko dobila prvi niz. Žal ji v nadaljevanju dvoboja učinkovite igre iz uvodnega niza ni uspelo ohraniti. Gostje so bile enostavno boljše in Pucončankam prizadejale šestnajsti poraz v sezoni. Murexin - Kema tako ostaja na začelju prvenstvene razpredelnice s tremi točkami.