Kema II v kvalifikacije za prvo ligo

Vestnik.si, 14. 4. 2022
Arhiv NTK Kema
Igralci Keme II se bodo v kvalifikacijah potegovali za vstop v prvo ligo.

Pomurske ekipe v namiznem tenisu so v tej sezoni dosegle izjemen uspeh. Člani in članice Keme so se uvrstili v končnico prve lige, med elito pa se lahko prebijejo tudi mladi Pucončani.

Medtem ko se bodo člani Keme v končnici prve lige v polfinalu pomerili z ravenskim Interdiskontom, so se po zmagi nad Letriko iz Vrtojbe s 5 : 3 (Blažka Harkai 2, Ana Kovačec 1, Ema Crnkovič 1) v končnico z osvojenim tretjim mestom, kar je njihov najboljši dosežek doslej, nepričakovano uvrstile tudi članice Keme. Puconsko slavje so dopolnili še igralci Keme II, ki so se v drugi ligi z drugim mestom uvrstili v kvalifikacije za prvo ligo. V zadnjem krogu so premagali ljubljansko Ilirijo s 5 : 0 (Jure Smodiš 2, Jan Lipič 2, Nino Šegula 1) in kočevski Melamin s 5 : 1 (Smodiš 2, Šegula 2, Lipič 1). Za vstop med elito se bodo pomerili z Vesno iz Zaloga. Svoj cilj je izpolnila tudi Sobota, ki je z osvojenim osmim mestom ostala v drugi ligi. V zadnjem krogu je ugnala Melamin s 5 : 3 (Miha Jamšek 3, Gregor Kocuvan 2) in Ilirijo s 5 : 0 (Jamšek 2, Luka Šantavec 2, Kocuvan 1).

puconci, namizni-tenis-ženske, ntk-kema-puconci, ntk-krka
Članice Keme so se z najboljšim dosežkom v zgodovini kluba, tretjim mestom, uvrstile v končnico prve lige.

puconci, namizni-tenis, ntk-ken\'ma-puconci, ntk-vesna
Člani Keme se bodo v končnici v polfinalu pomerili z ravenskim Interdiskontom.

ntk sobota, namizni tenis, 2
Arhiv kluba
Ekipa NTK Sobota si je z osvojenim osmim mestom zagotovila obstanek v drugi ligi.