Koper boljši od Osijeka, Vršič podal za prvi gol Primorcev

Vestnik.si, 16. 1. 2021
Jurij Kodrun
Pomurec Dare Vršič je asistiral za izenačenje na 1 : 1.

V pripravljalni tekmi v Rovinju je bil Koper boljši od Osijeka z 2 : 1. Pomurec Dare Vršič je podal za prvi gol Primorcev.

Na stadionu Valbruna v Rovinju sta se že v petek v dokaj močni pripravljalni tekmi udarila slovenski prvoligaš Koper in hrvaški prvoligaš Osijek, pri katerem pa tokrat v kadru ni bilo Prekmurca Damjana Boharja, ki bo nastopil v prvi postavi v soboto, ko se bo Osijek pomeril z MOL Fehervarjem. Je pa zato v drugem polčasu, po katerem je Osijek vodil z 1 : 0 (strelec Ante Erceg v 32. minuti), v dresu Kopra zaigral Pomurec Dare Vršič in po njegovi podaji iz kota v 85. minuti je za izenačenje zadel Matej Palčič. Preobrat in zmago Kopru z 2 : 1 je v 89. minuti z zadetkom prinesel Luka Vekić.