Nafta 1903 v Ljubljani ugnala Olimpijo

M. Š., 3. 6. 2020
Vedran Vinko je v 48. minuti zatresel mrežo Olimpije. Fotografija ni z današnje tekme.

Tekmo je v 48. minuti z bele točke odločil Vedran Vinko.

Nogometaši lendavske Nafte 1903 nadaljujejo s pripravami na polfinalni dvoboj pokala Slovenije. Po tekmah z Mariborom (1 : 3) in Beltinci Klima Tratnjek (3 : 1) so se včeraj popoldne v Ljubljani pomerili še z ljubljansko Olimpijo. Lendavčani so slavili z 1 : 0 (0 : 0), odločilni zadetek pa je v 48. minuti iz enajstmetrovke dosegel Vedran Vinko.

turnišče, nafta, pokal
Nafta premagala Olimpijo. Fotografija ni z današnje tekme.

Proti pomlajeni vrsti Olimpije - trener Safet Hadžić je dal priložnost za igro tistim, ki v nedeljo v nadaljevanju prvenstva v Sežani ne bodo igrali – je lendavski strateg Dejan Dončić dal priložnost za igro številnim igralcev, ki so na stadionu ŽAK v Ljubljani prikazali kombinatorno igro, imeli pa so tudi priložnosti še za kakšen zadetek. Lendavčani bodo naslednjo sredo, 10. junija, v Brdu pri Kranju odigrali polfinale slovenskega pokala proti Kalcerju iz Radomelj.