Nafta premagala Beltinčane s 4 : 1

Vestnik.si, 27. 2. 2021
Nafta 1903 Facebook
Stjepan Oštrek je dosegel dva gola za Nafto.

V pripravljalnem prekmurskem derbiju so nogometaši Nafte v športnem parku Lendava ugnali Beltinčane s 4 : 1 (2 : 1).

Lendavčane je v vodstvo popeljal Gergö Bolla v 9. minuti, izenačil pa je Mateo Verunica iz enajstmetrovke v 19. minuti. Drugi zadetek za Nafto je dosegel Stjepan Oštrek v 33. minuti in postavil izid prvega polčasa. Oštrek je bil strelec še v 60. minuti, četrti gol za lendavsko ekipo pa je zabil Jaka Bizjak v 80. minuti.

pripravljalna-tekma, nafta-1903, beltinci-klima-tratnjek, 4-:-1
Nafta 1903 - Beltinci Klima Tratnjek 4 : 1.

Prvenstvo v drugi ligi se nadaljuje 21. marca, oba pomurska kluba pa bosta gostovala: Beltinčani pri dekanskem Jadranu, Nafta pa pri kranjskem Triglavu. Doma pa bosta igrala že 17. marca, in sicer v zaostalih tekmah osmine finala pokala Pivovarne Union: Nafta 1903 - Rudar Velenje in Beltinci Klima Tratnjek - Domžale.

Prijateljska tekma med Nafto in Beltinci? "Malo morgen."