Pokal MNZ Lendava: Odranci in Hotiza sta se znesla nad nasprotnikoma

Vestnik.si, 11. 9. 2020
Adis Emruli je za Odrance zadel kar štirikrat.

Odigrane so bile še zadnje tekme 2. kroga pokala MNZ Lendava. Odranci so v Dobrovniku "povozili" ekipo Prekmurca s 13 : 0, Hotiza pa v Kobilju ŠD Kobilje z 10 : 1.

Bolj zanimivo je bilo na Srednji Bistrici, kjer je Bistrica izgubila proti Turnišču z 0 : 1. Strelec odločilnega zadetka pred 50 gledalci je bil Aleksander Koren v 39. minuti.

odranci, turnišče, pokal-občine-odranci
Turnišče je na Srednji Bistrici ugnalo Bistrico z 1 : 0.

V Dobrovniku je bilo pred 40 gledalci že po prvem polčasu 8 : 0 za Odrance, zadeli pa so Adis Emruli (3), Anej Meznarič (18), Luka Ciglarič (20, 23, 42), Aleš Kalamar (37) in Denis Kociper (43). V drugem polčasu je Adis Emruli zadel še trikrat (62, 72, 74), gola pa je dodal še Timi Markoja (67, 80).

Luka Ciglarič je za Odrance dosegel tri zadetke.

V Kobilju je bilo pred 70 gledalci po prvem delu 1 : 4, edini strelec za ŠD Kobilje je bil Elvis Geisler v 43. minuti, ki pa je v 55. minuti dosegel tudi avtogol. Za Hotizo so zadeli še: Matjaž Koudila (13, 44), Mišo Matko (20), Mario Kustec (44, 60, 70), Jan Lörinc (50) in Roland Polareczki (68, 88).