(FOTO) Rokometaši Pomurja doma izgubili s Kronosom

Vestnik.si, 10. 11. 2021
RK Pomurje : RK Kronos

V 6. krogu 2. državne rokometne lige sta oba pomurska predstavnika izgubila: Pomurje doma s Kronosom, Arcont pa v gosteh pri Dravi.

Obe ekipi sta pokopala katastrofalna prva polčasa. V drugem delu, ko sta zaigrali bolje, je bilo že prepozno, da bi ujela nasprotnika.

rk-kronos, rk-pomurje

Pomurje – Kronos Logatec 27 : 34 (Žižek Cvetko 9, Sever 6, Basri 4, Kocan 3, Črešner 2, Hedl 2, Šerbinek 1), po prvem polčasu je bilo 11 : 21. Pomagalo ni niti 10 obramb domačega vratarja Černele.

Radgončani so odigrali slabo tekmo na Ptuju, ki jo bodo morali čim prej pozabiti in se osredotočiti na nove nasprotnike. Žal vse bolj prihaja do izraza pomanjkanje treningov zaradi službenih in šolskih obveznosti ter poškodb.

Drava Ptuj – Arcont Radgona 21 : 16 (Šadl 5, Rojht 4, Plohl 3, Šijanec 2, Štumberger 1, Breznik 1). Po prvem polčasu je bilo 12 : 7.

Pomurje in Arcont sta s po dvema točkama na 6. oz. 7. mestu lestvice. V naslednjem krogu Sobočani gostujejo v Kozini, Radgončani pa gostijo Kočevje.