Lov na točke: Bravo - Mura 0 : 0

Vestnik, 3. 10. 2021
Bravo : Mura

V 12. krogu Prve lige Telemach se v prestolnici od 15. ure dalje merita Bravo in Mura. Spremljajte z nami!

"Energije je vedno dovolj, fantje so pripravljeni. Ekipa Brava je zelo pragmatična in tekmovalna, ne pričakujem kakšnih sprememb. Ni prostora za napake," je dejal soboški strateg Ante Šimundža pred tekmo.

Začetna postava Mure: Obradovič, Karamarko, Maruško, Karničnik, Lorbek, Ouro, Pucko, Mandić, T. Cipot, K. Cipot, Lotrič.

bravo, mura

Začetna postava Brava: Josipović, Jaksić, Drkušić, Križan, Španring, Nsana, Kirm, Trontelj, Ogrinec, Maružin, Memić.

Glavni sodnik: Mihael Antić, prvi pomočnik sodnika: Vidali Manuel, drugi pomočnik sodnika: Kalan Miha, četrti sodnik Ponis Roberto, peti sodnik Jug Matej.

POTEK TEKME

0': Začetek tekme

15': Mura do zdaj ni pokazala intenzivne igre. Podobno se godi pri ljubljanski ekipi.

17': Lorbek je prepoznal luknjo v obrambi Brava, a brez konkretne podaje.

18': Dobra podaja Lotriča, a Karamarko v prepovedanem položaju. Zato zadetek Maruška ni obveljal.

22': Ogrinec v kazenskem prostoru, a na prave mestu Obradović.

23': Četrta podaja iz kota za črno-bele, tudi tokrat brez zaključka.

37': Prosti strel za črno-bele. Strelja Lotrič, a na pravem mestu Josipović. Lepa priložnost za Muro.

38': T. Cipot do zaključka, a premalo natančen.

39': Strelja Memić, žoga mimo gola.

45': Dve minuti sodnikovega dodatka.

bravo, mura

Podaja Trontlja v kazenski prostor, žoga je končala v kotu. Konec prvega polčasa. Mura je imela več od igre, kar se tiče same posesti. Zadela je tudi mrežo Brava, a zadetek ni obveljal.

45': Pred začetkom drugega polčasa brez menjav pri ekipah.

50': Odličen strel Oura, a na pravem mestu vratar Brava Josipović.

51': Sedmi kot za Muro, poskus Tia Cipota, a brez konkretnosti.

54: Rumeni karton za Simona Nsano.

57': Nevaren strel Brava, vendar Obradovića podaja ni presenetila in je žogo prestregel.

65': Iz igre K. Cipot in M. Lotrič, na zelenico M. Klepač in N. Mulahusejnović.

71': Še ena menjava Mure. Iz igre S. Ouro in S. Mandić, vstopata T. Horvat in Ž. Kous.

77': Rumeni Karton Tio Cipot.

80': Iz igre T. Cipot, vstopa A. Maroša.

82': Rumeni Karton za Maruška.

90 + 4' Konec tekme. Zapiskal Mihael Antić. Mura je bil v drugem polčasu nekoliko živahnejša, a se je Bravo dobro branil.