Mura z minimalno zmago proti ZTE-ju

Vestnik, 5. 8. 2020
FB NŠ Mura
Mura je še drugič gostovala na Madžarskem.

Muraši so v Zalaegerszegu odigrali drugo pripravljalno tekmo pred novo sezono. Nasprotnik je bil madžarski prvoligaš ZTE, ki ga je soboški klub ugnal z 1 : 0.

Mura je tekmo pričela v postavi: Obradović, Kous, Maruško, Gorenc, Šturm, Kouter, Brkić, Filipović, Šušnjara, Bobičanec in Kai Cipot. Na priložnost za vstop v igro pa so na klopi čakali: Zalokar, Karničnik, Kaučič, Horvat, Štrakl, Tio Cipot, Kosi in Maroša.

V prvem polčasu je črno-bele v vodstvo povedel Luka Bobičanec. V 60. minuti je Brkić mesto na zelenici prepustil Horvatu, Maroša je vstopil v igro namesto Cipota, Karničnik pa namesto Filipovića. Rezultat je ostal enak vse do konca tekme, Šimundža pa je priložnost za dokazovanje v 79. minuti ponudil še Kaučiču, ki je zamenjal Šturma, Tio Cipot je vstopil namesto Bobičanca, Štrakl je nadomestil Šušnjaro, Kosi pa Kousa. Mura je tako drugo pripravljalno tekmo dobila z minimalno zmago.