(VIDEO) Tako je bilo v zakulisju prve evropske tekme pomurskih nogometašinj

Vestnik, 21. 8. 2021
Prva kvalifikacijska tekma

Nogometašinje ŽNK Nona Pomurje Beltinci so se v sredo uvrstile v finale kvalifikacijskega turnirja za ligo prvakinj.

Pomurke so s 6 : 1 premagale latvijski klub Rigas, med strelkami pa so bile Kaja Korošec, Sara Makovec (2x), Špela Kolbl, Špela Rozmarič in Živa Rakovec.

V klubu so danes predstavili video sredinega dogajanja. "Naj se vam, tako kot se nam, naježi koža, ko stopamo do igrišča in na sebi ponosno nosimo grb. Igrati tukaj in zdaj so sanje marsikatere, ki jih zdaj živimo skupaj," so zapisali in navijače povabili k nakupu vstopnic za današnjo srečanje. Na igrišču v TRŠ Trate se bodo ob 17. uri pomerile z ukrajinsko ekipo WFC Zhytlobud-1 Kharkiv, zmagovalec pa se bo uvrstil v drugi krog kvalifikacij, kjer ga čaka tekma doma in v gosteh, nagrada pa bo uvrstitev v skupinski del Lige prvakinj.

Videoposnetek si lahko pogledate na TEJ POVEZAVI.