Znana še dva potnika v prvi krog pokala

Vestnik.si, 16. 8. 2022
Rakičan je visoko premagal Ižakovce.

Na praznični ponedeljek sta bili odigrani še dve tekmi v predkrogu Pokala Pivovarna Union.

Hodoš je doma z 2 : 3 izgubil proti Gradu. Povedli so domačini v 7. minuti preko Martina Knausa, Rok Potočnik je v 16. minuti izenačil, osem minut pozneje pa je Hodoš spet prešel v vodstvo. Zadel je Matej Kuronja. Grad je preko Jaše Kereca na 2 : 2 izenačil v 43. minuti, končnega potnika v prvi krog Pokala Pivovarne Union pa je v 86. minuti odločil Matic Lajnšček.

Na drugi ponedeljkovi tekmi je Rakičan z visokih 5 : 1 ugnal Aqua Ižakovce. Srečanje je bilo odločeno že v prvem polčasu, saj je Rakičan po prvih 45 minutah vodil s 3 : 0. Zadeli so Jure Kokol dvakrat in Tilen Buzeti. Ižakovci so v 66. minuti preko Mirana Cenerja sicer znižali, a je minuto zatem za Rakičan zabil Nejc Benko, v 88. minuti pa še Rok Godvajs.

Izide preostalih srečanj v medobčinskih nogometnih zvezah Murska Sobota in Lendava si lahko preberete TU