Rezultati iskanja

Premier Šarec danes na uradnem obisku na Madžarskem

Dobro obiskanega dogodka v eni od budimpeških restavracij so se udeležili predstavniki slovenskih in madžarskih turističnih podjetij ter medijev.

(FOTO) Nafta visoko ugnala Kalcer Radomlje

Lendavski nogometaši so se v pomembnem dvoboju za vrh razpredelnice znesli nad Radomljani. Dvoboj je bil odločen že v prvem polčasu, ko so nogometaši Nafte 1903 na krilih blizu 500 ljubiteljev okroglega usnja dobesedno leteli po zelenici. Za vodstvo je v 16. minuti s strelom z obrata poskrbel Alen Ploj, že dve minuti pozneje pa je prednost povišal Marko Malešević. Tudi v nadaljevanju prvega polčasa so domačini prikazali atraktivno igro, ki je prinašala tudi priložnosti. Eno izmed številnih je v 43. minuti izkoristil Mihael Rebernik in postavil rezultat prvega dela tekme. V drugem polčasu je zadel še Jaka Bizjak, ki je postavil končni izid 4 : 0.

(FOTO) Dan ajdovih dobrot pri Svetem Juriju

Minulo nedeljo je na trgu Svetega Jurija pred cerkvijo potekal dan ajdovih dobrot.

Policisti pozivajo voznika k razjasnitvi okoliščin nesreče

Policisti PU MS pozivajo voznika k razjasnitvi okoliščin prometne nesreče v Tropovcih – Včeraj dva vloma v stanovanjski hiši

(FOTO) Drugi dan v Rakičanu v znamenju srednjega veka in čarovnic

Ples noč čarovnic je včeraj postregel z lokostrelstvom in mečevanjem, s čarovniškim delavnicami in z ognjenim šovom, v glasbenem delu pa so nastopili Gibonni, Urban, Isaac Palma, Blue Planet, Poskočni muzikantje in Ines Erbus.

Za kilogram svile 2500 gosenic

Za preživetje gosenic so pomembni listi belih murv, ki pa jih je pri nas premalo, zato se morajo z njimi oskrbovati od drugod

Rudar Velenje - Mura 1:2 (1:0)

Nogometaši Mure so v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Velenju premagali Rudar z 2:1 (0:1).

Vesna Radovanovič dobila nagrado Kristine Brenkove

Avtorica in pravljičarka iz Murske Sobote dobila posebno priznanje Kristine Brenkove za izvirno slovensko slikanico.

Leščečki najboljši po izboru publike

Na Maroltovem srečanju, gre za državno tekmovanje odraslih folklornih skupin, so verženski folkloristi prejeli plaketo za najboljši program po izboru publike.