Na vestnik.si smo objavili prispevek z naslovom "Zadnji dnevi Tomaža Kokota na vrhu Pošte Slovenije, spodaj objavljamo popravek.

Dela se tematsko dotikajo aktualnih dogodkov v Ukrajini in usode Slovencev na avstrijskem Koroškem

Meritve hitrosti bodo danes pogostejše na območju policijskih postaj Lendava in Gornji Petrovci.

Tatjana Prelog je v rodnem Veržeju pripravila prvo samostojno razstavo klekljanih čipk in drugih izdelkov, ustvarjenih v različnih tehnikah.

Na poljih, njivah, v nasadih in sadovnjakih je vedno veliko dela, pri čemer je uporaba traktorjev in traktorskih priključkov nenadomestljiva, a mora biti varna, so na nedavnem dogodku NeVARNO s traktorjem v Centru varne vožnje Avto-moto zveze Slovenije na Vranskem poudarili v Zvezi slovenske podeželske mladine.

Kakšen gozd bomo predali naslednjim generacijam?

Predstavniki zveze lastnikov gozdov so nezadovoljni z osnutkom gozdnogospodarskih in lovskoupravljavskih načrtov območij za obdobje 2021-2030, zato so danes na sejmu Agra odločno zahtevali zmanjšanje staleža divjadi in jasen načrt države, kakšni naj bodo slovenski gozdovi.

(FOTO) Odrančani strli odpor Rakičancev

V prvem krogu Pomurske nogometne lige so se na igrišču v Rakičanu pomerili domačini in Odranci. Slednji so slavili z 4 : 2. Fotografije: Niko Časar.

(FOTO) Pomurke tretje na mini turnirju Lige prvakinj

Igralke ŽNK Nona Pomurje Beltinci so v tekmi za tretje mesto mini turnirja kvalifikacij za Ligo prvakinj v Radencih ugnale armensko Hayaso z 2 : 1 (2 : 0). Srečanje je bilo le prestižnega pomena, saj se je v nadaljnje tekmovanje uvrstila samo zmagovalna ekipa turnirja.

(FOTO) Maya Viva zmagovalka kasaškega derbija

Na ljutomerskem hipodromu je bila osrednja kasaška dirka letošnjega leta – 32. slovenski kasaški derbi oz. državno prvenstvo štiriletnih kasačev.

Tim Gajser zmagovalec dirke v Franciji

Slovenski dirkač Tim Gajser je zmagovalec predzadnje dirke sezone svetovnega prvenstva v motokrosu v elitnem razredu MXGP v Franciji. Do desete zmage v sezoni je svetovni prvak prišel z drugim mestom v prvi vožnji in zmago v drugi.